Pierwsza pożyczka za 0zł - SzybkaGotówka.pl

Pierwsza Pożyczka za 0zł w SzybkaGotówka.pl

pierwsza pożyczka za 0zł

Serwis SzybkaGotówka.pl oferuje pierwszą pożyczkę kompletnie za darmo! Oznacza to, że musisz oddać jedynie tyle, ile pożyczyłeś bez żadnych prowizji ani dodatkowych opłat.. Możesz być także pewny tego, że pożyczka którą otrzymasz będzie wolna od wszelkich ukrytych kosztów.


Wygodny i elastyczny okres spłaty pożyczki

Możesz wybrać okres spłaty wedle własnego życzenia od 1 dnia do 30 dni bez logowania, jednak ten czas wydłuża się do aż 65 dni w momencie kiedy założysz konto w serwisie, które oczywiście jest całkowicie wolne od jakichkolwiek kosztów. Zakładając konto na stronie SzybkaGotówka.pl, możesz w łatwy sposób wziąć pożyczkę po raz kolejny, bez zbędnych pytań.

Szybka i prosta pożyczka, minimum formalności

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy a konsultant oddzwoni do Ciebie nawet w 15 minut w zależności od godziny złożenia wniosku oraz od tego ile osób złożyło wniosek w tym momencie. Zazwyczaj jednak telefon otrzymujesz nie później, niż godzinę po poprawnym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

Co jest potrzebne aby wziąć kredyt

Aby wziąć kredyt wystarczy, że posiadasz dokument tożsamości na którym znajduje się Twój pesel, numer telefonu na który oddzwoni do Ciebie konsultant, konto bankowe na które zostaną przelane pieniądze, adres e-mail (jeśli podasz swój adres e-mail w odpowiednim miejscu, otrzymasz 30 zł w prezencie!) oraz oczywiście musisz mieć skończone 18 lat. Nie potrzebujesz żadnych zaświadczeń dzięki czemu oszczędzasz masę czasu, tak jak w przypadku niektórych banków.

Wielu zadowolonych klientów i pozytywnych opinii

Wszyscy wiemy jak bardzo pomocne są opinie różnych osób na temat danego pożyczkodawcy. Strona SzybkaGotówka.pl posiada spore grono zadowolonych klientów, wystarczy przeczytać opinie znajdujące się na stronie a już będziecie wiedzieli, że warto wziąć pożyczkę właśnie u nich.

Jeśli ciągle nie jesteś przekonany to wystarczy sprawdzić samemu, złożenie formularza jest bezpłatne, więc nic nie tracisz, pożyczka również jest darmowa, dlatego nie musisz obawiać się o to, że stracisz dodatkowe pieniądze, możesz jedynie zyskać kupując sobie wymarzony przedmiot, lub prezent dla kogoś ważnego!

0 komentarze:

Prześlij komentarz